Analiza Składu Ciała

ANALIZA SKŁADU CIAŁA

W ramach Analizy Składu Ciała dowiesz się, w jakiej ogólnej kondycji zdrowotnej jest Twój organizm, a także sprawdzisz m.in.: zawartość ogólnej tkanki tłuszczowej w organizmie, poziom tłuszczu trzewnego, masę mięśniową, poziom nawodnienia organizmu oraz poznasz swój wiek metaboliczny oraz kąt fazowy. Wszystkie te parametry warunkują nasz stan zdrowia i samopoczucie.

Analiza Składu Ciała to badanie przeznaczone dla wszystkich, którzy interesują się swoim zdrowiem,  dbają o samopoczucie, ćwiczą hobbistycznie lub zawodowo, ale także dla tych z Was, którzy mają trudność z utrzymaniem prawidłowej masy ciała lub chcieliby zacząć wprowadzać zmiany w odżywianiu i stylu życia, ale na początku chcą poznać ogólny stan zdrowia pod kątem struktury swojego organizmu.

 1. Przygotowanie do badania.

W dniu badania postaraj się wypić minimum 2 szklanki wody i powstrzymaj się od intensywnych ćwiczeń. Na 2 godziny przed analizą nie należy spożywaj obfitego posiłku.

*Przeciwskazaniami do badania są rozrusznik serca i ciąża.

2. Dokładne i bezbolesne badanie.

Poradnia dysponuje jednym z najnowocześniejszych urządzeń medycznych do analizy składu ciała -Tanita BC-780 MA. Dzięki temu jestem w stanie przeprowadzić  bezpieczny, bezbolesny , a jednocześnie bardzo dokładny i wiarygodny pomiar struktury ciała.

3. Spotkanie ze specjalistą.

Podczas badania  otrzymasz swoje wyniki zapisane na specjalnej karcie, ale także krok po kroku omówię i zinterpretuję dla Ciebie każdy parametr. To pozwoli przeanalizować stopień zagrożenia chorobami cywilizacyjnymi oraz to, jak wyniki mogą wpływać na Twoje zdrowie i samopoczucie.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Zadzwoń i odwiedź poradnie już dziś!


  Wierzbowa 21 Łódź

  737 999 100
  kontakt@poradniazdrowywybor.pl

  OFERTA

  Analiza Składu Ciała

  aparaty-01

  Konsultacja Diagnostyczna

  połowa

  Kurs Zdrowego Odżywiania

  INDYWIDUALNY_TRENING_ŻYWIENIOWY-01