Kurs Zdrowego Odżywiania

KURS ZDROWEGO ODŻYWIANIA

Kurs odchudzania uczący zdrowego odżywiania jest przeznaczony dla osób, które chcą schudnąć skutecznie i trwale, wprowadzając przy tym zasady prawidłowego odżywiania. Celem Kursu jest dostarczenie wiedzy, ale przede wszystkim - zastosowanie jej w praktyce. Przez 12 tygodni wypracujesz i wyćwiczysz nowe nawyki żywieniowe, co zaowocuje utrzymywaniem osiągniętych wyników.

1.  Potrzeby Twojego organizmu są bardzo ważne.

Podczas cotygodniowych spotkań warsztatowych zdobywasz wiedzę i uczysz się kolejnych zdrowych nawyków, a ja czuwam nad ich wdrażaniem 🙂 W ramach Kursu otrzymasz również 3 konsultacje, w tym diagnostyczną. Pozwolą one na ocenę aktualnego stanu zdrowia, sposobu żywienia oraz potrzeb Twojego organizmu.

2. W grupie łatwiej i raźniej!

Wiem, że proces odchudzania bywa trudny i często wiążę się z porażkami z powodu braku motywacji…. lub wiedzy. Dlatego podczas Kursu dostajesz wiedzę, ale także duży nacisk kładę na grupowe wsparcie, które otrzymują uczestnicy mojego kursu. Jesteście zaopiekowani przeze mnie oraz przez siebie nawzajem- to naprawdę dodaje skrzydeł w działaniu!

3. Efekty.

Ja dostarczam Ci wiedzę, praktyczne rozwiązania i zalecenia, ale najważniejsze jest Twoje zaangażowanie i chęć wdrażania tego w swoim codziennym życiu. Będę Cię wspierać, monitorować postępy, kierować działaniami. Dzięki takiemu połączeniu uczestnicy grup osiągają swoje rezultaty i mogą z powodzeniem zmieniać nawyki żywieniowe na stałe.

FORMULARZ KONTAKTOWY

  Zadzwoń i odwiedź poradnie już dziś!


  Wierzbowa 21 Łódź

  737 999 100
  kontakt@poradniazdrowywybor.pl

  OFERTA

  Analiza Składu Ciała

  aparaty-01

  Konsultacja Diagnostyczna

  połowa

  Kurs Zdrowego Odżywiania

  INDYWIDUALNY_TRENING_ŻYWIENIOWY-01